Solárna konštrukcia pre 3 panely SCHWARC s príslušenstvom

Kompletná solárna konštrukcia určená pre 3 solárne panely s príslušenstvom. značky SCHWARC s doživotnou zárukov je najpredávanejším produktom v tejto kategórii . 

Nosný konštrukčný set pre uchytenie solárnych panelov a ich montáž na šikmú strechu pokrytú betónovu alebo keramickou škridlou. Určený pre fotovoltaické systémy, na uchytenie FV modulov.

 

Zadajte prosím materiál Vašej stešnej krytiny  ( VARIANT )

 

Kód: 58/SOL
Značka: SCHWARC
€250 –40 % €150
Kategória: Solárne konštrukcie
Záruka: Doživotná záruka
Kompletna solarna konštrukcia SCHWARC
€250 –40 %
Plechová strecha: Solárna konštrukcia pre 3 solárne panely SCHWARC pre montáž na falcovú strechu
Skladom | 58/SOL
€250
€150
Škridlová strecha: Solárna konštrukcia pre 3 solárne panely SCHWARC pre montáž na škridlovú strechu
Skladom | 58/SOL5
€250
€150
Rovná strecha: Solárna konštrukcia pre 3 solárne panely SCHWARC pre montáž na rovnú strechu
Skladom | 58/SOL4
€250
€150
Lepená strecha: Solárna konštrukcia pre 3 solárne panely SCHWARC pre montáž na lepenú strechu
Skladom | 58/SOL2
€250
€150
Bez falcu: Solárna konštrukcia pre 3 solárne panely SCHWARC pre montáž na plechovú strechu bez falcov . ( trapez a pod. )
Skladom | 58/SOL3
€250
€150

Kompletná solárna konštrukcia určená pre 3 solárne panely s príslušenstvom je vhodna na upevnenie 3ks solárnych panelov na strechu s max. šírkou FV panelu 110cm od nemeckého výrobcu solárneho príslušenstva SCHWARC.

Ponúkame vyskúšané a overené  konštrukčné sety na uchytenie solárnych panelov, ktoré sú nielen jednoduché a rýchle na inštaláciu, ale zároveň aj kvalitné a spoľahlivé. Pri hľadaní dodávateľov našich produktov sa zameriavame na dlhodobú a overenú kvalitu materiálov  použitých pri výrobe profilov a taktiež  vyber dodávateľov príslušenstva a nimi použivaných  kvalitných materiálov a moderných technológií, aby sme zabezpečili maximálnu trvácnosť a stabilitu nami ponúkaných kompletných solárnych  konštrukcií na montáž solárnych panelov.

Kompletná solárna konštrukcia určná  pre solárne panely, ktoré ponúkame, sú špecialne navrhované a vyrobené pre Slovenský region  s ohľadom na potreby našich zákazníkov. Snažíme sa zabezpečiť, aby nami ponúkané  produkty čo najviac prispôsobené potrebám a požiadavkám našich zákazníkov. Uchytenie fotovoltaických panelov na mieru pre Vás.

Solárna kompletná onštrukcia na uchytenie solárnych panelov na :

 1. škridlovú strechu  

2. Plechovú strechu

3. Falcovanú strechu 

4. Lepenú strechu

5. Rovnú strechu 

 

Kompletná solárna konštrukcia obsahuje hliníkové profily dlhé  330 cm. Táto dĺžka je prispôsobená rozmerom panelov a teda tento konštrukčný set sa dá na streche umiestniť rôznymi kombináciami.

solarny_profil_hlinikovy_3,3_m jasolar

solarna_konštreukcia_SCHWARC_jasolar

prislušenstvo_solarnej_konstrukcie_jasolar

Späť do obchodu