Meniče napätia

Meniče napätia  rozdeľujeme  na jednofázové meniče napätia a trojfázové meniče napätia. Kým je pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply)

Samozrejmosťou každého  je bezplatný monitorovací systém (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi.

Meniče napätia z radu ET je  štandardne vybavený dvomi MPP trackery a umožňuje pripojenie vysokonapäťovej  batérie ale bez problémov   je schopný pracovať aj bez pripojených batérií. 

Meniče   odolné voči výpadku distribučnej siete a poskytujú teda dokonalú zálohu pre rodinný dom aj firmu. Hybridný menič napätia GoodWe redy  ET 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripoja fázy rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. 

Hybridné  meniče  je možné nastaviť ako bezprietokové čiže také, ktoré nespotrebovanú vyrobenú elektrickú energiu nepošlú do distribučnej siete. Ak však máte záujem odkladať si vyrobenú elektrickú energiu do virtalnej batérie tak si to jednoducho nastavíte cez aplikáciu vo Vašom  smartfone 

 

 

Cena

13501351
113501351
goodwe 10kw et 2x mppt
od €1 850–28 %
od €1 350

Solárny menič napätia GoodWe hybridný asymetrický a 3 fázový rady ET PLUS ponúka 2 samostatné MPPT výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhy...

Kód: 70/5 K
1 položiek celkom
Späť do obchodu