Inventor JA Solar pre fotovoltaický ohrev vody 4 kW

Inventor JA Solar pre fotovoltaický ohrev vody do 4 kW  s dvoma zásuvkami na 220 V do ktorého sa pripojí Váš elektrický bojler.  Najlepšia výkonnosť odskúšaná so solárnymi panelmi JA Solar 460 Wp v počte 6 ks . Zariadenie pripojíte k solárnym panelom a do zariadenie pripojíte bojler. Automatické spustenie zariadenia za Vás ráno urobí slnko a po zotmení sa zariadenie samo odpojí nakoľko nie je pripojené do siete . 

Skladom
Kód: 73
Značka: JA Solar
€600 –33 % €400
Kategória: Fotovoltaický ohrev vody
Záruka: 5 rokov
fotovoltaický ohrev vody jasolar expresions
€600 –33 %

MPPS inventor JA Solar  na fotovoltaicky ohrev vody  JA Solar .EXPRESIONS
Maximalne vstupne napatie 400V.
Maximalny prud 10A.
Vystupny vykon az 2800W nastavitelny od 1000W.
Teplotne cidlo s nastavitelnou teplotou.
Displej zobrazuje aktualne hodnoty a celkovu vyrobu energie.
Je urceny len na odporovu zataz bojler spirala el.radiator.
K menicu su aj konektory MC4 na pripojenie panelov.

Spoločnosť JA Solar bola založená v roku 2005 a je výrobcom vysokovýkonných fotovoltaických produktov. S 12 výrobnými základňami a viac ako 20 pobočkami po celom svete, podnikanie spoločnosti pokrýva kremíkové doštičky, články, moduly a fotovoltaické elektrárne. Produkty JA Solar sú dostupné v 135 krajinách a regiónoch a vo veľkej miere sa používajú v pozemných elektrárňach, komerčných a priemyselných strešných fotovoltaických systémoch a rezidenčných strešných fotovoltaických systémoch.

Vďaka svojim výhodám neustálych technologických inovácií, dobrej finančnej výkonnosti a dobre zavedeným globálnym predajným a servisným sieťam bola spoločnosť JA Solar dobre prijatá a vysoko uznávaná klientmi z domova i zo zahraničia.

Spoločnosť bola zaradená do rebríčka Fortune China 500 a Global Top 500 New Energy Enterprises už niekoľko po sebe nasledujúcich rokov.

 
  
Späť do obchodu